Falken Ziex Ze914A Ec Ao 215/65 R17 99V
PREDAJ UŽ SKONČIL
| Šířka pneumatiky: | 215 |
|---|---|
| Výška pneumatiky: | 65 |
| Průměr pneumatiky: | R17 |
| Použití: | OSOBNÍ |
| Index nosnosti (LI): | 99 - nosnost 775kg |
| Rychlostní index (SI): | V - 240km/h |
| Dezén: | ZIEX ZE914A EC AO |
| Valivý odpor: | A |
| Přilnavost na mokru: | A |
| Hlučnost (dB): | 69 |
| Sezóna: | Letní |
| Třída hlučnosti: | B |
| Energetický štítek: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/848739 |
| Výrobce: | FALKEN |
| OSOBNÉ: | ANO |
| SKLAD: | ALC |
| Orientační hmotnost: | 11,3 kg |




![[Obr.: 10/00/09/7-falken-ziex-ze914a-ec-ao-215-65-r17-99v-1693916105.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/10/00/09/7-falken-ziex-ze914a-ec-ao-215-65-r17-99v-1693916105.jpg)


