Xenónová žiarovka typ D1S 35W 6000K AMiO BASIC blister AMIO-03864

Informace o produktu
Vlákno určené pre originálne xenónové svetlomety vyžadujúce žiarovky D1S (xenónové svetlomety so šošovkou). Nie sú potrebné žiadne úpravy inštalácie. Má dokonale zarovnanú ohniskovú vzdialenosť a napäťovú zástrčku špecifickú pre žiarovku D1S. Môže sa používať len s xenónovým meničom D1S. Tieto žiarovky majú zabudovaný zapaľovač..Úplné špecifikácie:.
Typ lampy: D1S.
Výkon: 35W.
Nominálne napätie: 12V (prevedené 85V meničom).
Teplota svetla: 6000K.
Pracovná teplota: -30~+80°C
Konektory: štandardné
Balenie: blister.
ID: 4823232
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
316 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
202 Kč




![[Obr.: 10/87/61/3-xenonova-ziarovka-typ-d1s-35w-6000k-amio-basic-blister-amio-03864-1711419412.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/10/87/61/3-xenonova-ziarovka-typ-d1s-35w-6000k-amio-basic-blister-amio-03864-1711419412.jpg)


