LED CANBUS bulbs 12SMD Festoon C5W 3838 41mm White 12/24V AMIO-04250

Informace o produktu
**LED žiarovky AMiO****Vlastnosti:**
- Moderné LED technológie
- Biele svetlo bez blikania
- Dlhá životnosť až 50 000 hodín
- Jednoduchá inštalácia bez úprav elektrického systému vozidla
**Výhody LED žiaroviek:**
- Dlhšia životnosť v porovnaní s klasickými žiarovkami
- Nižšia spotreba energie
- Rýchle zapínanie a vypínanie
- Odolnosť voči nárazom
- Jednoduchá inštalácia
**Technické údaje:**
- Typ: C5W
- Napájanie: 12/24V
- Typ diódy: 3838
- Počet diód: 2 SMD
- Farba svetla: 5500K
- Integrovaný CANBUS modul
- Balenie: 2 kusy
- Dĺžka: 41 mm
**Použitie:**
Ideálne pre tradičné svetelné zdroje, kde sa predtým používali bežné žiarovky.
ID: 5027083
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | SULFID (od 39 do 44mm) / C5W |
| Typ pätice: | Sulfid/festoon - (SV8,5) |
| Napätie: | 12/24 V |
| Výkon: | 5W |
| Farba svetla: | 5500K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Batožinový priestor / Interier / Osvetlenie dverí / Osvetlenie EVČ |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
497 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 5500K
553 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
359 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
379 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
316 Kč




![[Obr.: 11/30/61/6-led-canbus-bulbs-12smd-festoon-c5w-3838-41mm-white-12-24v-amio-04250-1729127798.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/30/61/6-led-canbus-bulbs-12smd-festoon-c5w-3838-41mm-white-12-24v-amio-04250-1729127798.jpg)



