Osram xenonová výbojka D1S 35W XENARC Cool Blue BOOST BOX

Informace o produktu
Náhradná xenónová výbojka D1S (PK32d-2) značky: Osram XENARC Cool Blue BOOST 66140CBB-HCB BOX- teplota chromatičnosti 7000 K- výrazné modré svetlo (vďaka špeciálnemu plniacemu systému namiesto klasického povrstvenia)- vysoký kontrast a štýlový vzhľad na ceste- pre lepšiu viditeľnosť a reakčnú dobu v porovnaní so štandardnými xenónovými žiarovkami- určené na použitie výhradne mimo verejných komunikácií
Parametre produktu:
EAN: 4052899439221
Výkon: 35 W
Napätie: 85 V
Pätica: D1S (PK32d-2)
Farba svetla: 7000 K
Životnosť (Tc): 1500 hod
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 83 mm
Priemer: 9 mm
Homologizácia: nie (off-road)
Značka: Osram
Sada obsahuje 2ks (BOX).
ID: 5035367
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 85V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 7000K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K




![[Obr.: 11/32/45/2-osram-xenonova-vybojka-d1s-35w-xenarc-cool-blue-boost-box-1725136787.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/32/45/2-osram-xenonova-vybojka-d1s-35w-xenarc-cool-blue-boost-box-1725136787.jpg)
