Osram xenonová výbojka D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +200% BOX

Informace o produktu
Osram xenonová výbojka D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +200% BOX 66140XNN-HCB (Next Generation)Druhá generácia najsilnejších povolených xenónových výbojok na svete od spoločnosti Osram!
Nová generácia má najsilnejšie osvetlenie spomedzi xenónových svetelných zdrojov. Vďaka najnovšej technológií spoločnosti Osram získate presnejší pohľad na osvetlenú cestu pred vozidlom. Sú až do 200% jasnejšie ako štandardné xenónové výbojky. Vďaka novým technologickým riešeniam spoločnosť Osram nie len zvýšila hodnoty osvetlenia ale aj farbu svetla na hranicu 4500 K.
teplota chromatičnosti 4500 K
až do 200% viac jasu
až do 250m dlhší kužeľ svetla
až do 20% belšie svetlo
homologizované na použitie v cestnej premávke
najsilnejšie xenónové výbojky na svete
dlhá životnosť
Parametre:
EAN: 4052899631281
Výkon: 35 W
Napätie: 85 V
Pätica: D1S (PK32d-2)
Životnosť (Tc): 3000 hodín
Záruka: 3 roky
Dĺžka: 81 mm
Priemer: 9 mm
Homologizácia: áno (ECE)
Značka: Osram
Sada obsahuje 2ks (BOX).
ID: 5035369
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D1S |
| Typ pätice: | PK32d-2 |
| Typ balenia: | 2ks |
| Napätie: | 85V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4500K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
316 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
202 Kč




![[Obr.: 11/32/45/4-osram-xenonova-vybojka-d1s-xenarc-night-breaker-laser-200-box-1725136787.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/32/45/4-osram-xenonova-vybojka-d1s-xenarc-night-breaker-laser-200-box-1725136787.jpg)
