Osram xenonová výbojka D2S XENARC Cool Blue Intense NextGeneration 6200K +150% 1ks

Informace o produktu
Náhradná xenónová výbojka D2S značky: 66240CBN Osram XENARC Cool Blue Intense NextGeneration 6200K +150% 1ksSpoznajte mimoriadne jasné a žiarivo modré xenónové výbojky od spoločnosti Osram, ktoré premenia noc na deň!Mimoriadne atraktívne výbojky pre tuning nadšencov a vodičov, ktorí dávajú prednosť bielšiemu vzhľadu. Vďaka špeciálnemu plniacemu systému, ktorý sa používa namiesto konvenčného lakovania, vydávajú ostrý lúč svetla. Bielšie svetlo s teplotou chromatičnosti 6200 Kelvinov príjemnejšie pôsobí na oči vodiča, ktoré zabezpečí komfortnejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Xenónové výbojky COOL BLUE INTENSE sú homologizované a schválené na použite v cestnej premávke.
teplota chromatičnosti 6200 K
až do 150% viac svetla
ľadovo modré svetlo vďaka špeciálnemu plniacemu systému
výrazne lepšia viditeľnosť na ceste a bezpečnosť vodiča pred nebezpečnými situáciami
životnosť až 3000 h
schválené a homologizované na bežné použitie v cestnej premávke
Výrobca: Osram
EAN: 4062172111362
Výkon: 35 W
Napätie: 12/24 V
Pätica: D2S (P32d-2)
Teplota chromatičnosti: 6200 K
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 77 mm
Priemer: 9 mm
ID: 5035384
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D2S |
| Typ pätice: | P32d-2 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12-24V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 6200K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 4300K
316 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
202 Kč




![[Obr.: 11/32/46/9-osram-xenonova-vybojka-d2s-xenarc-cool-blue-intense-nextgeneration-6200k-150-1ks-1725136788.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/32/46/9-osram-xenonova-vybojka-d2s-xenarc-cool-blue-intense-nextgeneration-6200k-150-1ks-1725136788.jpg)
