Osram xenónová výbojka D4S XENARC ORIGINAL

Informace o produktu
Náhradná xenónová výbojka D4S značky: Osram XENARC ORIGINAL 66440Osram XENARC Originál sú v automobilovom priemysle najviac známe xenónové svetelné zdroje . Tie budú mať vysokú kvalitu zaručenú po mnoho rokov, pretože osram poskytuje až 4 - ročnú záruku na tento výrobok.
Typ: D4S (P32d-5)
Napájacie napätie: 12V
Farebná teplota svetla: 4150K
Svetelný tok: 3200 lm
Životnosť: 3000 h
Príkon: 35 W
Počet kusov v balení: 1 ks
Záruka: 4 roky
Cena je za kus!
ID: 5035397
| Firma: | OSRAM |
|---|---|
| Typ žiarovky: | D4S |
| Typ pätice: | P32d-5 |
| Typ balenia: | 1ks |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 4150K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K




![[Obr.: 11/32/48/2-osram-xenonova-vybojka-d4s-xenarc-original-1725136788.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/32/48/2-osram-xenonova-vybojka-d4s-xenarc-original-1725136788.jpg)
