MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV 295/40 R20 110V XL, MO1 A, AMG

Informace o produktu
Zimní pneumatika MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV 295/40 R20 110V XL, MO1 A, AMGEnergetický štítek naleznete zde:zobraziť v databáze EPREL.
ID: 5263695
| Šířka pneumatiky: | 295 |
|---|---|
| Výška pneumatiky: | 40 |
| Průměr pneumatiky: | R20 |
| Použití: | 4X4 / SUV |
| Index nosnosti (LI): | 110 - nosnost 1060kg |
| Rychlostní index (SI): | V - 240km/h |
| Dezén: | PILOT ALPIN 5 SUV |
| Valivý odpor: | C |
| Přilnavost na mokru: | C |
| Hlučnost (dB): | 72 |
| XL - zesílené: | ANO |
| Sezóna: | Zimní |
| Třída hlučnosti: | B |
| Energetický štítek: | 072BCCC1 |
| DOT: | |
| Poznámka: | XL, MO1 A, AMG |
| Výrobce: | MICHELIN |
| 4X4 / SUV: | ANO |
| SKLAD: | INT |
| Orientační hmotnost: | 15,5kg |




![[Obr.: 11/55/82/8-michelin-pilot-alpin-5-suv-295-40-r20-110v-xl-mo1-a-amg-1760645861.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/55/82/8-michelin-pilot-alpin-5-suv-295-40-r20-110v-xl-mo1-a-amg-1760645861.jpg)