HANKOOK KINERGY 4S 2 X H750A 225/50 R18 95V
PREDAJ UŽ SKONČIL

Informace o produktu
Celoroční pneumatika HANKOOK KINERGY 4S 2 X H750A 225/50 R18 95VEnergetický štítek naleznete zde: Zobraziť v databáze EPREL
| Šířka pneumatiky: | 225 |
|---|---|
| Výška pneumatiky: | 50 |
| Průměr pneumatiky: | R18 |
| Použití: | 4X4 / SUV |
| Index nosnosti (LI): | 95 - nosnost 690kg |
| Rychlostní index (SI): | V - 240km/h |
| Dezén: | KINERGY 4S2 H750A |
| Valivý odpor: | C |
| Přilnavost na mokru: | B |
| Hlučnost (dB): | 72 |
| Sezóna: | Celoroční |
| Třída hlučnosti: | B |
| Energetický štítek: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/496520 |
| Poznámka: | M+S WITH SNOWFLAKE |
| Výrobce: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | ANO |
| SKLAD: | IH |
| Orientační hmotnost: | 11.3kg |




![[Obr.: 11/57/16/0-hankook-kinergy-4s-2-x-h750a-225-50-r18-95v-1760723130.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/57/16/0-hankook-kinergy-4s-2-x-h750a-225-50-r18-95v-1760723130.jpg)