Zestino 07A Acrova 285/35 R18 HARD UHP TW340

Informace o produktu
Acrova 07A MAX TW240 - fialová etiketa (nová směs z roku 2024, mimořádně dobrý grip, vhodná pro výkonné driftovací vozy. Nedoporučujeme pro běžný silniční provoz.)Acrova 07A Hard UHP TW340 - zelená etiketa (nová směs z roku 2024. Výborná odolná a dlouhotrvající směs s dobrým gripem, vhodná i pro běžný silniční provoz.)
Acrova 07A PRO TW140 - žlutá etiketa (špičková směs s extrémním gripem, vhodná pouze pro mimořádně výkonné vozy. Nevhodná pro běžný silniční provoz.)
ID: 5630249
| Značka: | Zestino |
|---|---|
| Model: | 07A 285/35 R18 - HARD UHP |
| Typ: | 07A |
| Typ zmesy: | 07A Acrova (HARD UHP) |
| Rýchlostný a záťažový index: | 97W |
| Poznámka: | Update 2026 |
| Použitie: | Drift - Long Life |
| Tvrdosť zmesy: | HARD |
| Širka pneumatiky: | 285 |
| Výška pneumatiky: | 35 |
| Priemer pneumatiky: | R18 |
| Treadwear: | TW 340 |




![[Obr.: 11/82/25/3-zestino-07a-acrova-285-35-r18-hard-uhp-tw340-1769615750.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/82/25/3-zestino-07a-acrova-285-35-r18-hard-uhp-tw340-1769615750.jpg)