HANKOOK VENTUS PRIME4 K135A 225/60 R18 104V
PREDAJ UŽ SKONČIL

Informace o produktu
Letní pneumatika HANKOOK VENTUS PRIME4 K135A 225/60 R18 104VEnergetický štítek naleznete zde: Zobraziť v databáze EPREL
| Šířka pneumatiky: | 225 |
|---|---|
| Výška pneumatiky: | 60 |
| Průměr pneumatiky: | R18 |
| Použití: | 4X4 / SUV |
| Index nosnosti (LI): | 104 - nosnost 900kg |
| Rychlostní index (SI): | V - 240km/h |
| Dezén: | VENTUS PRIME4 K135A |
| Valivý odpor: | B |
| Přilnavost na mokru: | A |
| Hlučnost (dB): | 69 |
| XL - zesílené: | ANO |
| Sezóna: | Letní |
| Třída hlučnosti: | A |
| Energetický štítek: | https://eprel.ec.europa.eu/qr/1160873 |
| Poznámka: | NO M+S |
| Výrobce: | HANKOOK |
| 4X4 / SUV: | ANO |
| SKLAD: | IH |
| Orientační hmotnost: | 11.6kg |




![[Obr.: 11/85/53/1-hankook-ventus-prime4-k135a-225-60-r18-104v-1762794374.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/11/85/53/1-hankook-ventus-prime4-k135a-225-60-r18-104v-1762794374.jpg)