Vzduchový filter K&N - 33-2189

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - 33-2189Vzduchový filter KN je náhrada originálneho filtra do airboxu.
Jednoduchá inštalácia výmenou pôvodného filtra.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie vozidla
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 80.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho automobilu
Ochrana motora a dokonalá filtrácia K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
Video :
ID: 380787
| EAN KOD: | 126854 |
|---|---|
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
| Označenie výrobcu: | 33-2189 |
| Výška: | 1.063in [ 27 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Tvar filtra: | PANEL - plochý |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 2.33 oz [ 69 ml ] |
| Vonkajšia dĺžka: | 20.5in [ 521 mm ] |
| Vonkajšia šírka: | 6.938in [ 176 mm ] |
| Vzduchové filtre: | ANO |
Vhodné pro:
| AUTO PORSCHE rok 1999 911 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2000 911 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2001 911 3.6L H6 Benzin US |
| AUTO PORSCHE rok 2001 911 3.6L H6 Benzin US |
| AUTO PORSCHE rok 2001 911 GT2 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2001 911 GT3 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2001 911 Turbo 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2002 911 GT2 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2002 911 GT3 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2002 911 Turbo 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2002 911 Turbo 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2003 911 GT2 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2003 911 GT3 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2003 911 Turbo 3.6L H6 Benzin |
| AUTO PORSCHE rok 2004 911 3.6L H6 Benzin Turbo |
| AUTO PORSCHE rok 2005 911 3.6L H6 Benzin Turbo |
| AUTO PORSCHE rok 2005 911 3.6L H6 Benzin Turbo |




![[Obr.: 13/31/3-vzduchovy-filter-k-n-33-2189-1677748156.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/13/31/3-vzduchovy-filter-k-n-33-2189-1677748156.jpg)