Vzduchový filter K&N - 33-2458

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - 33-2458Vzduchový filter KN je náhrada originálneho filtra do airboxu.
Jednoduchá inštalácia výmenou pôvodného filtra.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie vozidla
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 80.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho automobilu
Ochrana motora a dokonalá filtrácia K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
Video :
ID: 1064507
| EAN KOD: | 154581 |
|---|---|
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
| Označenie výrobcu: | 33-2458 |
| Výška: | 1in [ 25 mm ] |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Počet v balení: | 1 |
| Tvar filtra: | PANEL - plochý |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Množstvo oleja na obnovu filtra: | 1.81 oz [ 54 ml ] |
| Vonkajšia dĺžka: | 11.125in [ 283 mm ] |
| Vonkajšia šírka: | 10.5in [ 267 mm ] |
| Vzduchové filtre: | ANO |
Vhodné pro:
| AUTO BMW rok 2010 135i 3.0L L6 Benzin Eng N55 |
| AUTO BMW rok 2011 135i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2011 335i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2011 335i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2011 335i xDrive 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2011 335i xDrive 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2011 X1 35i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2012 135i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2012 335i 3.0L L6 Benzin Exc. F30 |
| AUTO BMW rok 2012 335i 3.0L L6 Benzin Exc. F30 |
| AUTO BMW rok 2012 335i 3.0L L6 Benzin Exc. F30 |
| AUTO BMW rok 2012 335i xDrive 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2012 X1 35i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2013 135i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2013 135is 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2013 335i 3.0L L6 Benzin Coupe |
| AUTO BMW rok 2013 335i xDrive 3.0L L6 Benzin Coupe |
| AUTO BMW rok 2013 X1 35i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2014 135i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2014 X1 xDrive35i 3.0L L6 Benzin |
| AUTO BMW rok 2015 X1 3.0L L6 Benzin |




![[Obr.: 26/34/25-vzduchovy-filter-k-n-33-2458-1677748222.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/26/34/25-vzduchovy-filter-k-n-33-2458-1677748222.jpg)


