Odvětrávací filtr motoru K&N - 62-1490

Informace o produktu
Odvetrávací filter motora K&N - 62-1490Odvetrávací filter slúži na odvetrávanie prebytočných pár z motora. Tento oddychový filter zbavuje váš motor pretlaku v kľukovej skrini a odvetrá prebytočné pary z motora, ktoré spôsobujú straty reakcie na plyn.
Odvetrávací prípadne takzvaný oddychoví filter pomôže tento problém vyriešiť. Filtre k&N pre lepšiu montáž ponúkajú rôzne priemery vstupu, vhodné k montáži ako na tvrdé rúrky tak na mäkké hadice. Filter môžete čistiť špeciálnou čistiaco sadou a tým ho možno použiť opakovane. Značka K&N garantuje výdrž počas životnosti auta.
ID: 1190395
| DRUH: | Filter na odvetrávanie kľukovej skrine |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | Crankcase Vent Filters |
| Filter Material: | Non-woven Synthetic |
| Výška filtra: | 64 mm |
| Flange Angle: | 0 degrees |
| Dĺžka príruby: | 25 mm |
| Flange Type: | Centered |
| Flanges: | 1 |
| Inner Wire: | No |
| Priemer filtra: | 76 mm |
| Priemer vstupu: | 32 mm |
| Flange Outside Diameter: | 32 mm |




![[Obr.: 42/76/84-odvetravaci-filter-motora-k-n-62-1490.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/42/76/84-odvetravaci-filter-motora-k-n-62-1490.jpg)



