Odvětrávací filtr motoru K&N - 62-1550

Informace o produktu
Odvetrávací filter motora K&N - 62-1550Odvetrávací filter slúži na odvetrávanie prebytočných pár z motora. Tento oddychový filter zbavuje váš motor pretlaku v kľukovej skrini a odvetrá prebytočné pary z motora, ktoré spôsobujú straty reakcie na plyn.
Odvetrávací prípadne takzvaný oddychoví filter pomôže tento problém vyriešiť. Filtre k&N pre lepšiu montáž ponúkajú rôzne priemery vstupu, vhodné k montáži ako na tvrdé rúrky tak na mäkké hadice. Filter môžete čistiť špeciálnou čistiaco sadou a tým ho možno použiť opakovane. Značka K&N garantuje výdrž počas životnosti auta.
ID: 1190407
| DRUH: | Filter na odvetrávanie kľukovej skrine |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | Crankcase Vent Filters |
| Air Filter Shape: | Round Tapered |
| Filter Material: | Cotton Gauze |
| Filter Re-Oiling Amount: | 9 ml |
| Výška filtra: | 102 mm |
| Package Contents: | 1 Air Filter |
| Package Quantity: | 1 |
| Flange Angle: | 0 degrees |
| Dĺžka príruby: | 19 mm |
| Flange Type: | Centered |
| Flanges: | None |
| Priemer filtra: | 89 mm |
| Priemer vstupu: | 22 mm |
| Base Outside Diameter: | 76 mm |
| Flange Outside Diameter: | 25 mm |
| Flange Offset: | 0 mm |
| Air Filter Large End Diameter: | 89 mm |




![[Obr.: 42/76/96-odvetravaci-filter-motora-k-n-62-1550.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/42/76/96-odvetravaci-filter-motora-k-n-62-1550.jpg)

