Predný Rám s Plechom s EC STEELER FORD KUGA [2012-2017]

Informace o produktu
Predný Rám s Plechom s EC STEELER FORD KUGA [2012-2017]Nerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2012-2017]
Hrúbka rámu: 60 mm
Hrúbka crossbaru: 48 mm
Typ EN: EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE
ID: 1961376
| Značka AUTA: | FORD |
|---|---|
| Model: | KUGA |
| TYP: | Predný Rám s Plechom s EC |
| Rok výroby: | [2012-2017] |
| Hrúbka rámu: | 60 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 48 mm |
| Typ EN: | EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Plate |
| Steeler Kod: | K-R1360-04 |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Strieborné prevedenie |




![[Obr.: 42/90/55-predny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-ford-kuga-2012-2017-1561640296.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/42/90/55-predny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-ford-kuga-2012-2017-1561640296.jpg)