Predný Rám A Typ s EC STEELER MITSUBISHI OUTLANDER [2012--->]

Informace o produktu
Predný Rám A Typ s EC STEELER MITSUBISHI OUTLANDER [2012--->]Nerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2012--->]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: EC A BAR WITH CROSS BAR
ID: 1193977
| Značka AUTA: | MITSUBISHI |
|---|---|
| Model: | OUTLANDER |
| TYP: | Predný Rám A Typ s EC |
| Rok výroby: | [2012--->] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | EC A BAR WITH CROSS BAR / Ec A Bar With Cross Bar |
| Steeler Kod: | OT-R1270-03 |
| Navijak Montážna doska: | Nepoužiteľný |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Strieborné prevedenie |




![[Obr.: 42/91/00-predny-ram-a-typ-s-ec-steeler-mitsubishi-outlander-2012-1561640416.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/42/91/00-predny-ram-a-typ-s-ec-steeler-mitsubishi-outlander-2012-1561640416.jpg)