Predný Rám s Plechom s EC STEELER NISSAN QASHQAI [2010-2013]

Informace o produktu
Predný Rám s Plechom s EC STEELER NISSAN QASHQAI [2010-2013]Nerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2010-2013]
Hrúbka rámu: 60 mm
Hrúbka crossbaru: 48 mm
Typ EN: EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE
ID: 1193987
| Značka AUTA: | NISSAN |
|---|---|
| Model: | QASHQAI |
| TYP: | Predný Rám s Plechom s EC |
| Rok výroby: | [2010-2013] |
| Hrúbka rámu: | 60 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 48 mm |
| Typ EN: | EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Plate |
| Steeler Kod: | QUAN-R0060-04 |
| Navijak Montážna doska: | Nedostupný |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Strieborné prevedenie |




![[Obr.: 42/91/10-predny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-nissan-qashqai-2010-2013-1561640515.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/42/91/10-predny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-nissan-qashqai-2010-2013-1561640515.jpg)