Predný Rám A Typ s EC STEELER SUBARU FORESTER [2013--->]

Informace o produktu
Predný Rám A Typ s EC STEELER SUBARU FORESTER [2013--->]Nerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2013--->]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: EC A BAR WITH CROSS BAR
ID: 1338633
| Značka AUTA: | SUBARU |
|---|---|
| Model: | FORESTER |
| TYP: | Predný Rám A Typ s EC |
| Rok výroby: | [2013--->] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | EC A BAR WITH CROSS BAR / Ec A Bar With Cross Bar |
| Steeler Kod: | FORESTER-R1370-03 |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Strieborné prevedenie |




![[Obr.: 43/93/20-predny-ram-a-typ-s-ec-steeler-subaru-forester-2013-1561640185.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/43/93/20-predny-ram-a-typ-s-ec-steeler-subaru-forester-2013-1561640185.jpg)