Predný Znížený Rám s Plechom s EC STEELER SUZUKI SX4 [2006-2013]

Informace o produktu
Predný Znížený Rám s Plechom s EC STEELER SUZUKI SX4 [2006-2013]Nerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2006-2013]
Hrúbka rámu: 60 mm
Hrúbka crossbaru: 48 mm
Typ EN: EC LOW SPOILER BAR WITH AXLE-PLATE
ID: 1338660
| Značka AUTA: | SUZUKI |
|---|---|
| Model: | SX4 |
| TYP: | Predný Znížený Rám s Plechom s EC |
| Rok výroby: | [2006-2013] |
| Hrúbka rámu: | 60 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 48 mm |
| Typ EN: | EC LOW SPOILER BAR WITH AXLE-PLATE / Ec Low Spoiler Bar With Axle-Plate |
| Steeler Kod: | SX4-R0070-04 |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Strieborné prevedenie |




![[Obr.: 43/93/47-predny-znizeny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-suzuki-sx4-2006-2013-1561640745.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/43/93/47-predny-znizeny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-suzuki-sx4-2006-2013-1561640745.jpg)