Hid Xenónová Žiarovka Typ Hb3 (9005) - 6000K
Podrobná specifikace objednávky

Informace o produktu
Xenónová žiarovka by mala byť namontovaná na miesto halogénových žiaroviek HB3 (9005). Nevyžaduje žiadne inštalácie úprav a má dokonale nastavenú ohniskovú vzdialenosť a zástrčkové napätie charakteristické pre Halogénová žiarovky. Môže byť použitý s akýmkoľvek xenónom 12V 35W.Certifikáty: CE, RoHS
Obsah:
• Xenónový predradník HB3 (9005)
• Balené 1 ks
• Estetické a bezpečné balenie
• Záruka
Úplná špecifikácia:
Typ svietidla: HB3 (9005)
Menovitý výkon: 35 W
Menovité napätie: 12V (prepočítané predradníkom 85V)
Farba svetla: 6000K
Pracovná teplota: -30 ~ + 80 ° C
Konektory: štandard
ID: 399492
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | HB3 (9005) |
| Typ pätice: | P20D |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 35W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | XENON |
| Umiestnenie: | Dialkové / Hmlovky / Stretávacie predné |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
347 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: PX26d
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: Projekčná H1, H7
Farba svetla: 4300K




![[Obr.: 50/51/6-hid-xenonova-ziarovka-typ-hb3-9005-6000k-1691749647.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/50/51/6-hid-xenonova-ziarovka-typ-hb3-9005-6000k-1691749647.jpg)