Predný Rám s Plechom s EC STEELER FORD TRANSIT [2014--->] Black

Informace o produktu
Predný Rám s Plechom s EC STEELER FORD TRANSIT [2014--->] BlackNerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2014--->]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE
ID: 1961471
| Značka AUTA: | FORD |
|---|---|
| Model: | TRANSIT |
| TYP: | Predný Rám s Plechom s EC / Black |
| Rok výroby: | [2014--->] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Plate |
| Steeler Kod: | TRANSIT-R1370-04-B |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Čierne prevedenie |




![[Obr.: 59/63/90-predny-ram-steeler-ford-transit-black-2014-s-plechom.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/59/63/90-predny-ram-steeler-ford-transit-black-2014-s-plechom.jpg)