Predný Rám s Plechom s EC STEELER ISUZU D-MAX [2012-2017--->] Black

Informace o produktu
Predný Rám s Plechom s EC STEELER ISUZU D-MAX [2012-2017--->] BlackNerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2012-2017--->]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE
ID: 1961571
| Značka AUTA: | ISUZU |
|---|---|
| Model: | D-MAX |
| TYP: | Predný Rám s Plechom s EC / Black |
| Rok výroby: | [2012-2017--->] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Plate |
| Steeler Kod: | D-MAX-R1270-04-B |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Čierne prevedenie |




![[Obr.: 59/64/79-predny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-isuzu-d-max-2012-2017-black-1561640029.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/59/64/79-predny-ram-s-plechom-s-ec-steeler-isuzu-d-max-2012-2017-black-1561640029.jpg)