Predný Rám s Plechom s EC STEELER MITSUBISHI L200 [2007-2009] Black

Informace o produktu
Predný Rám s Plechom s EC STEELER MITSUBISHI L200 [2007-2009] BlackNerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2007-2009]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE
ID: 1961810
| Značka AUTA: | MITSUBISHI |
|---|---|
| Model: | L200 |
| TYP: | Predný Rám s Plechom s EC / Black |
| Rok výroby: | [2007-2009] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Plate |
| Steeler Kod: | L200-R0085-04-B |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Čierne prevedenie |




![[Obr.: 59/67/17-predny-ram-steeler-mitsubishi-l200-black-2007-2009-s-plechom.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/59/67/17-predny-ram-steeler-mitsubishi-l200-black-2007-2009-s-plechom.jpg)