Predný Rám s Grilom s EC STEELER MITSUBISHI L200 [2015--->]

Informace o produktu
Predný Rám s Grilom s EC STEELER MITSUBISHI L200 [2015--->]Nerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2015--->]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-BAR
ID: 1961830
| Značka AUTA: | MITSUBISHI |
|---|---|
| Model: | L200 |
| TYP: | Predný Rám s Grilom s EC |
| Rok výroby: | [2015--->] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-BAR / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Bar |
| Steeler Kod: | L200-R1570-00 |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Strieborné prevedenie |




![[Obr.: 59/67/37-predny-ram-s-grilom-s-ec-steeler-mitsubishi-l200-2015-1561640348.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/59/67/37-predny-ram-s-grilom-s-ec-steeler-mitsubishi-l200-2015-1561640348.jpg)