Predný Rám A Typ s EC STEELER NISSAN JUKE [2010--->] Black

Informace o produktu
Predný Rám A Typ s EC STEELER NISSAN JUKE [2010--->] BlackNerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2010--->]
Hrúbka rámu: 60 mm
Hrúbka crossbaru: 48 mm
Typ EN: BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR
ID: 1961935
| Značka AUTA: | NISSAN |
|---|---|
| Model: | JUKE |
| TYP: | Predný Rám A Typ s EC / Black |
| Rok výroby: | [2010--->] |
| Hrúbka rámu: | 60 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 48 mm |
| Typ EN: | BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR / Ec A Bar With Cross Bar |
| Steeler Kod: | JUKE-R1060-03-B |
| Poznámka: | - |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Čierne prevedenie |




![[Obr.: 59/68/42-predny-ram-steeler-nissan-juke-black-2010-a-typ.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/59/68/42-predny-ram-steeler-nissan-juke-black-2010-a-typ.jpg)