Predný Rám s Plechom s EC STEELER VW AMAROK [2009-2016] Black

Informace o produktu
Predný Rám s Plechom s EC STEELER VW AMAROK [2009-2016] BlackNerezové ochranné rámy sú jedinečný doplnok pre Vaše SUV, Pick up alebo VAN. Rám dodá Vášmu vozidlu výnimočný a exkluzívny vzhľad a hlavne podtrhne jeho dravý a športový charakter. Je vyrobený z nerezu určeného výhradne pre automobilový priemysel a nasledovne je galvanicky chromovaný pre dosiahnutie jeho vysokého lesku.
Rok výroby: [2009-2016]
Hrúbka rámu: 70 mm
Hrúbka crossbaru: 60 mm
Typ EN: BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE
ID: 1962565
| Značka AUTA: | VW |
|---|---|
| Model: | AMAROK |
| TYP: | Predný Rám s Plechom s EC / Black |
| Rok výroby: | [2009-2016] |
| Hrúbka rámu: | 70 mm |
| Hrúbka crossbaru: | 60 mm |
| Typ EN: | BLACK / EC A BAR WITH CROSS BAR AND AXLE-PLATE / Ec A Bar With Cross Bar And Axle-Plate |
| Steeler Kod: | AMAROK-R0070-04-B |
| Poznámka: | EC Approval |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Farba: | Čierne prevedenie |




![[Obr.: 59/74/70-predny-ram-steeler-vw-amarok-black-2009-2016-s-plechom.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/59/74/70-predny-ram-steeler-vw-amarok-black-2009-2016-s-plechom.jpg)