Led Žárovky Hlavního Svícení H8/H9/H11 Bf Séria Amio
Podrobná specifikace objednávky

Informace o produktu
LED žiarovky hlavného svietenia H8/H9/H11 BF Séria AMiOModel: H8 / H9 / H11 BF
Pätica: PGJ19-1 / PGJ19-5 / PGJ19-2
Farba: svetla 6000K
Diódy (súprava): 4 x ETi-1860
Napätie: 8-18V
Svetelný tok [lm]: 3100 lumenov
Napájanie: 50W
Spotreba energie: ~ 1900 mA (12 V)
Základňa časť: z hliníkovej zliatiny 6063
Radiátor: Aktívny - ventilátor
Pracovná teplota: -40 ° C - + 50 ° C
CANBUS: žiadny
Rušenie: neruší rádio
Homologation: Electromagnetic
ID: 2724927
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | H8/H9/H11 |
| Typ pätice: | PGJ19-1, PGJ19-5, PGJ19-2 |
| Napätie: | 8-18V |
| Výkon: | 50W |
| Farba svetla: | 6000K |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Denné svietenie / Dialkové / Hmlovky / Predné parkovačky / Stretávacie predné / Stretávacie predné (Xenón) |
| Svietivosť(lumeny): | 3100 |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
497 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
346 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
359 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
393 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
316 Kč
Typ patice: P14,5s
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: H1
Farba svetla: 4300K
202 Kč
Typ patice: P22d
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: HB4
Farba svetla: 4300K
202 Kč




![[Obr.: 73/57/93-led-ziarovky-hlavneho-svietenia-h8-h9-h11-bf-seria-amio-1691749654.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/73/57/93-led-ziarovky-hlavneho-svietenia-h8-h9-h11-bf-seria-amio-1691749654.jpg)