Denní Svícení So Smerovým Svetlom 2V1
| Firma: | AMiO |
|---|---|
| Typ žiarovky: | PY21W |
| Typ pätice: | BAU15S |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 50W |
| Farba svetla: | Biela / OranžováK |
| Technológia: | LED |
| Umiestnenie: | Brzdové svetlo / Predne smerovky / Zadné smerovky |
Související produkty
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 4300K
463 Kč
Typ patice: PK32d-3
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D1R
Farba svetla: 6000K
497 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 5500K
553 Kč
Typ patice: PK32d-2
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
Typ žiarovky: D1S
Farba svetla: 8000K
540 Kč
Typ patice: P32d-3
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
Typ žiarovky: D2R
Farba svetla: 4300K
359 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 5500K
379 Kč
Typ patice: P32d-2
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
Typ žiarovky: D2S
Farba svetla: 6000K
316 Kč




![[Obr.: 86/14/84-led-denne-svetla-2v1-s-ukazovatelmi-smeru-1691749650.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/86/14/84-led-denne-svetla-2v1-s-ukazovatelmi-smeru-1691749650.jpg)
