Audi 200 Typ 44Q quattro koncový tlmič výfuku - 2x70 Typ 16

Informace o produktu
Nerezový výfukový komponent nemeckého výrobcu FOX pre vozidlo:Audi 200 Typ 44Q
Výrobok je určený na konkrétne vozidlo a montuje sa ako náhrada za originálny diel. Použitie výfukových komponentov FOX nepôsobí rušivo a vďaka použitiu kvalitnej nehrdzavejúcej ocele tiež dosahuje dlhej životnosti.
Vrátane montážneho materiálu - Naše koncovky výfuku sú celé lesklé strieborné, sú ručne leštené do vysokého lesku
Motor:
2,2l 20V T 162kW
Poznámka:
Možno inštalovať len ako kompletný systém s AU020000-VSD + AU020000-AD3!
Prierez potrubia:
2x60mm
Schválenie:
Certifikát ECE - (Originál vybavenie - nepodlieha registrácii ani povinnosť mať vyšeobecné typové schválenie ABE)
Výhody výfukov FOX:
- špičkové spracovanie za použitia kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
- atraktívny športový zvuk a vynikajúce napasovanie na vozidlo
- výkon optimalizovaný pre konkrétny typ auta a motorizáciu
- Certifikat ECE (original náhradny diel)
Z nehrdzavejúcej ocele - Vrátane montážneho materiálu - Naše koncovky výfuku sú všetky lesklé strieborné, sú ručne leštené na vysoký lesk
| Motor: | 2,2l 20V T 162kW |
| Poznámka: | Montovateľné len ako kompletný systém s AU020000-VSD + AU020000-AD3! |
| Prierez rúry: | 2x60mm |
| Schválenie: | EG-osvedčenie (bez potreby zápisu) |
ID: 3822057
| Poznámka: | Aktualizácia 2025 |
|---|---|
| Značka vozidla: | Audi |
| Model vozidla: | 200 Type 44Q |
| Typ: | 2,2l 20V T 162kW |




![[Obr.: 93/71/59-zadny-tlmic-audi-200-typ-44q-quattro-2x70-typ-16-1689843708.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/93/71/59-zadny-tlmic-audi-200-typ-44q-quattro-2x70-typ-16-1689843708.jpg)



