Vzduchový filter K&N - DU-9098

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - DU-9098Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937612
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 20665 |
| Výška: | 1.188 in (30 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 8.25 in (210 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 8.25 in (210 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 11.56 in (294 mm) |
| Dĺžka balenia: | 10.44 in (265 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Panel Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 1.05 lb (0.48 kg) |
| Hmotnosť: | 1.1 lb (0.5 kg) |
| Top Style: | Open |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 1.17 oz (35 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre DUCATI rok 2007 800SS 800 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2007 ST3 992 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2007 ST3S ABS 992 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2006 1000SS 1000 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2006 800SS 800 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2006 ST3 992 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2006 ST3S ABS 992 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2005 1000SS 1000 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2005 800SS 803 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2005 ST3 992 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2005 ST4s 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2005 ST4S ABS 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2004 1000SS 1000 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2004 800SS 803 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2004 ST3 992 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2004 ST4s 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2004 ST4S ABS 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 1000SS 1000 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 620 Sport 620 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 800 Sport 800 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 800SS 800 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 Monster 400 Dark 400 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 Monster 400s 400 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 ST4 916 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 ST4s 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2003 ST4S ABS 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 750SS i.e. 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 Monster 400 400 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 Monster 400 Dark 400 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 Monster 900 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 Monster 900 Dark 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 Monster 900 i.e. 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 ST4 916 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2002 ST4s 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 750SS i.e. 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 900SS i.e. 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 400 400 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 400 Metallic 400 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 750 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 750 Dark 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 750 Metallic 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 900 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 900 Dark 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 900 Metallic 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 Monster 900s 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 ST4 916 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2001 ST4s 996 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 750SS i.e. 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 900SS i.e. 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 750 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 750 Dark 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 750 Metallic 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 900 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 900 Dark 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 900 i.e. 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 900 Metallic 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 Monster 900s 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 2000 ST4 916 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 750SS 742 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 900SS 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 750 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 750 City 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 750 Dark 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 750 Dark City 750 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 900 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 900 City 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 900 Cromo 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 900 Dark 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 900 Dark City 904 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 Monster 900s 900 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1999 ST4 916 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1998 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1997 ST2 944 |
| Motorky a skútre DUCATI rok 1996 M750 Monster 750 |




![[Obr.: 96/11/97-vzduchovy-filter-k-n-du-9098-1677754032.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/11/97-vzduchovy-filter-k-n-du-9098-1677754032.jpg)

