Vzduchový filter K&N - HA-0011

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-0011Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3938049
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 20483 |
| Výška: | 0.75 in (19 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 12.844 in (326 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 10.938 in (278 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Dĺžka balenia: | 12.13 in (308 mm) |
| Šírka balenia: | 18.50 in (470 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.84 lb (0.84 kg) |
| Hmotnosť: | 1.8 lb (0.8 kg) |
| Top Style: | Open |
| Top Material/Finish: | None |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.46 oz (14 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2005 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2005 VTR1000 Super Hawk 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2004 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2004 VTR1000 Super Hawk 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2003 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2003 VTR1000 Super Hawk 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2002 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2002 VTR1000 Super Hawk 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2002 XL1000 Varadero 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2001 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2001 VTR1000 Super Hawk 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2001 XL1000 Varadero 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 VTR1000 Super Hawk 996 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 XL1000 Varadero 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 VTR1000 Super Hawk 996 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 XL1000 Varadero 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1998 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1998 VTR1000 Super Hawk 996 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1997 VTR1000 Firestorm 1000 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1997 VTR1000 Super Hawk 996 |




![[Obr.: 96/12/10-vzduchovy-filter-k-n-ha-0011-1677754035.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/10-vzduchovy-filter-k-n-ha-0011-1677754035.jpg)

