Vzduchový filter K&N - HA-1009

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-1009Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937604
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 108213 |
| Výška: | 8.125 in (206 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Unique |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 9.06 in (230 mm) |
| Dĺžka balenia: | 5.56 in (141 mm) |
| Šírka balenia: | 4.56 in (116 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 0.83 lb (0.38 kg) |
| Hmotnosť: | 0.8 lb (0.4 kg) |
| Flanges: | None |
| Length: | 4.875 in (124 mm) |
| Width: | 2.625 in (67 mm) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.78 oz (23 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2013 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2013 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2012 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2012 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2011 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2011 CBF1000 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2010 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2009 CB1000R 998 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2008 CB1000R 998 |




![[Obr.: 96/12/26-vzduchovy-filter-k-n-ha-1009-1677754037.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/26-vzduchovy-filter-k-n-ha-1009-1677754037.jpg)

