Vzduchový filter K&N - HA-1100

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-1100Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937445
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 17949 |
| Výška: | 2.25 in (57 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Air Filter Large End Diameter: | 5.75 in (146 mm) |
| Inner Wire: | No |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Tapered Conical |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 6.63 in (168 mm) |
| Dĺžka balenia: | 6.50 in (165 mm) |
| Šírka balenia: | 3.63 in (92 mm) |
| Štýl produktu: | Tapered Conical Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 0.75 lb (0.34 kg) |
| Hmotnosť: | 0.8 lb (0.3 kg) |
| Základný vnútorný priemer: | 0 in (0 mm) |
| Top Style: | Open |
| Top Material/Finish: | None |
| Flanges: | None |
| Flange Angle: | 0 degrees |
| Flange Inside Diameter: | 0 in (0 mm) |
| Flange Length: | 0 in (0 mm) |
| Base Outside Diameter: | 5.75 in (146 mm) |
| Top Outside Diameter: | 5.375 in (137 mm) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.32 oz (10 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 1984 CR125R 125 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1984 CR250R 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1983 CR125R 125 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1983 CR250R 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1983 CR480R 480 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1982 CR125R 125 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1982 CR250R 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1982 CR480R 480 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1981 CR125R 125 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1981 CR250R 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1981 CR450R 450 |




![[Obr.: 96/12/33-vzduchovy-filter-k-n-ha-1100-1677754038.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/33-vzduchovy-filter-k-n-ha-1100-1677754038.jpg)

