Vzduchový filter K&N - HA-1110

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-1110Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937485
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 124127 |
| Výška: | 1 in (25 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 11.56 in (294 mm) |
| Dĺžka balenia: | 10.44 in (265 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.29 lb (0.59 kg) |
| Hmotnosť: | 1.3 lb (0.6 kg) |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.9 oz (27 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 VFR1200X 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 VFR1200X DCT 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 VFR1200XD 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 VFR1200 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 VFR1200X 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 VFR1200X DCT 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 VFR1200 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 VFR1200 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2013 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2013 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2013 VFR1200F DCT 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2012 VFR1200 Crosstourer 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2012 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2012 VFR1200F DCT 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2011 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2010 VFR1200F 1237 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2010 VFR1200F DCT 1237 |




![[Obr.: 96/12/34-vzduchovy-filter-k-n-ha-1110-1677754038.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/34-vzduchovy-filter-k-n-ha-1110-1677754038.jpg)

