Vzduchový filter K&N - HA-1199

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-1199Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937339
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 20919 |
| Výška: | 1.188 in (30 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter, 1 K&N 1oz Sealing Grease |
| Vonkajšia dĺžka: | 11.625 in (295 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 6.25 in (159 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 13.56 in (345 mm) |
| Dĺžka balenia: | 7.72 in (196 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.12 lb (0.51 kg) |
| Hmotnosť: | 1.1 lb (0.5 kg) |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.85 oz (25 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2007 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2006 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2005 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2004 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2003 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2002 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2001 CB1100 SF X-Eleven 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2001 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2001 X-11 1137 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 CB1100 SF X-Eleven 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 X-11 1137 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 CB1100 SF X-Eleven 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 CBR1100XX Super Blackbird 1100 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 X-11 1100 |




![[Obr.: 96/12/39-vzduchovy-filter-k-n-ha-1199-1677754040.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/39-vzduchovy-filter-k-n-ha-1199-1677754040.jpg)

