Vzduchový filter K&N - HA-1210

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-1210Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937446
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 18096 |
| Výška: | 2.313 in (59 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 6.375 in (162 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 4.375 in (111 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Oval |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 7.25 in (184 mm) |
| Dĺžka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Šírka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Štýl produktu: | Oval Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 0.84 lb (0.38 kg) |
| Hmotnosť: | 0.8 lb (0.4 kg) |
| Top Style: | Metal |
| Top Material/Finish: | Black Oxide |
| Flanges: | None |
| Flange Angle: | 0 degrees |
| Flange Inside Diameter: | 0 in (0 mm) |
| Flange Length: | 0 in (0 mm) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.36 oz (10 ml) |
| Inside Length: | 5.125 in (130 mm) |
| Inside Width: | 3.125 in (79 mm) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 1986 VF700C Magna 700 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1985 VF700C Magna 700 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1984 VF700C Magna 700 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1983 VF750C Magna 750 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1982 VF750C Magna 750 |




![[Obr.: 96/12/41-vzduchovy-filter-k-n-ha-1210-1677754040.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/41-vzduchovy-filter-k-n-ha-1210-1677754040.jpg)

