Vzduchový filter K&N - HA-2513

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-2513Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937549
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 154240 |
| Výška: | 1.5 in (38 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Vonkajšia dĺžka: | 13.313 in (338 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 9.313 in (237 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 9.69 in (246 mm) |
| Dĺžka balenia: | 7.72 in (196 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Panel Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 0.87 lb (0.40 kg) |
| Hmotnosť: | 0.9 lb (0.4 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.63 oz (19 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2023 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2023 CMX300 Rebel ABS 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2023 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2023 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2023 CMX500 Rebel ABS SE 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2022 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2022 CMX300 Rebel ABS 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2022 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2022 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2022 CMX500 Rebel ABS SE 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2021 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2021 CMX300 Rebel ABS 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2021 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2021 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2021 CMX500 Rebel ABS SE 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CMX300 Rebel ABS 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CRF250L 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CRF250L ABS 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CRF250L Rally 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 CRF250L Rally ABS 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CMX300 Rebel ABS 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CRF250L 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CRF250L ABS 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CRF250L Rally 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 CRF250L Rally ABS 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CRF250L 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CRF250L ABS 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CRF250L Rally 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CRF250L Rally ABS 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 CRF250XRL 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CMX300 Rebel 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CMX300 Rebel ABS 286 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CMX500 Rebel 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CMX500 Rebel ABS 471 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CRF250L 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CRF250L ABS 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CRF250L Rally 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 CRF250L Rally ABS 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 CRF250L 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 CRF250M 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 CRF250L 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 CRF250M 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 CRF250L 249 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 CRF250M 250 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2013 CRF250L 249 |




![[Obr.: 96/12/70-vzduchovy-filter-k-n-ha-2513-1677754044.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/12/70-vzduchovy-filter-k-n-ha-2513-1677754044.jpg)



