Vzduchový filter K&N - HA-8088

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - HA-8088Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937835
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 18951 |
| Výška: | 0.563 in (14 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 13 in (330 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 8.25 in (210 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 17.81 in (452 mm) |
| Dĺžka balenia: | 11.06 in (281 mm) |
| Šírka balenia: | 1.88 in (48 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.38 lb (0.63 kg) |
| Hmotnosť: | 1.4 lb (0.6 kg) |
| Top Style: | Open |
| Top Material/Finish: | None |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 1.04 oz (31 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2000 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1999 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1998 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1998 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1997 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1997 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1996 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1996 GL1500i Gold Wing Interstate 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1996 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1995 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1995 GL1500i Gold Wing Interstate 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1995 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1994 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1994 GL1500i Gold Wing Interstate 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1994 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1993 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1993 GL1500i Gold Wing Interstate 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1993 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1992 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1992 GL1500i Gold Wing Interstate 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1992 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1991 GL1500A Gold Wing Aspencade 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1991 GL1500i Gold Wing Interstate 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1991 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1990 GL1500 Gold Wing 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1990 GL1500SE Gold Wing SE 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1989 GL1500 Gold Wing 1520 |
| Motorky a skútre HONDA rok 1988 GL1500 Gold Wing 1520 |




![[Obr.: 96/13/24-vzduchovy-filter-k-n-ha-8088-1677754054.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/13/24-vzduchovy-filter-k-n-ha-8088-1677754054.jpg)

