Zábal vzduchového filtru - HD-0800DK

Informace o produktu
Zábal vzduchového filtru - HD-0800DKTento produkt zabalí Váš vzduchový filter dodatočným filtrom.
Predlžuje servisný interval K&N filtra a je vhodný aj do veľmi znečisteného prostredia.
Je z odolného silikónom ošetreného polyesterového materiálu s našitými elastickými otvormi.
Vodoodpudivá úprava zvyčajne vydrží 1 - 2 sezóny
K&N Drycharger® je silikónom ošetrený polyesterový zábal, ktorý je vyrobený na pokrytie K&N vzduchového filtra. Tieto Drychargers, ktoré sú podobné K&N Prechargers, obsahujú jednotné mikronizované otvory, ktoré umožňujú vysoké prúdenie vzduchu a obmedzia množstvo vody ktoré sa dostane do vzduchového filtra.
ID: 3938127
| DRUH: | Zábal vzduchového filtru |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 62261 |
| Výška: | 2.125 in (54 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Drycharger Wrap |
| Tvar vzduchového filtra: | Round Tapered |
| Uzavretý z vrchu: | No |
| Farba: | Black |
| Použitý materiál: | Silicone Treated PolANOter |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 1.00 in (25 mm) |
| Dĺžka balenia: | 6.00 in (152 mm) |
| Šírka balenia: | 4.88 in (124 mm) |
| Štýl produktu: | Filter Wrap - Round Tapered |
| Hmotnosť produktu: | 0.02 lb (0.01 kg) |
| Hmotnosť: | 0 lb (0 kg) |
| Základný vnútorný priemer: | 6.25 in (159 mm) |
| Top Vnútorný priemer: | 5.5 in (140 mm) |
| Zábal vzduchového filtra: | ANO |
| Wrap: | Drycharger |




![[Obr.: 96/13/31-zabal-vzduchoveho-filtru-hd-0800dk-1677754054.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/13/31-zabal-vzduchoveho-filtru-hd-0800dk-1677754054.jpg)
