Vzduchový filter K&N - KA-2506XD

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-2506XDŠpeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937959
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 68623 |
| Výška: | 3.75 in (95 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Unique |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 3.63 in (92 mm) |
| Dĺžka balenia: | 8.50 in (216 mm) |
| Šírka balenia: | 8.50 in (216 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.95 lb (0.89 kg) |
| Hmotnosť: | 2 lb (0.9 kg) |
| Flanges: | None |
| Base Outside Diameter: | 9.5 in (241 mm) |
| Top Outside Diameter: | 5.5 in (140 mm) |
| Vzduchový filter: | ANO |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 KX250 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 KX250F 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 KX250F 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 KX450F 449 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 KX250F 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 KX450F 449 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 KX250F 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 KX450F 449 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 KX250F 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 KX450F 449 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 KX250F 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 KX450F 450 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 KX250F 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 KX450F 450 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 KX250F 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 KX450F 450 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 KX250F 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 KX450F 450 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2007 KX250F 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2007 KX450F 450 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2006 KX250F 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2006 KX450F 450 |




![[Obr.: 96/13/95-vzduchovy-filter-k-n-ka-2506xd-1677754063.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/13/95-vzduchovy-filter-k-n-ka-2506xd-1677754063.jpg)

