Vzduchový filter K&N - KA-2508

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-2508Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937307
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 83530 |
| Výška: | 0.625 in (16 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter, 1 K&N 1oz Sealing Grease |
| Vonkajšia dĺžka: | 8.25 in (210 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 5.375 in (137 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 9.69 in (246 mm) |
| Dĺžka balenia: | 7.72 in (196 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Panel Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 0.34 lb (0.15 kg) |
| Hmotnosť: | 0.3 lb (0.2 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.44 oz (13 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 EX300 Ninja 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 EX300 Ninja ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 EX300 Ninja ABS KRT Edition 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 EX300 Ninja ABS Winter Test Edition 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 EX300 Ninja 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 EX300 Ninja ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 EX300 Ninja ABS ES 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 EX300 Ninja ABS KRT Edition 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 Z300 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 Z300 ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX300 Ninja 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX300 Ninja ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX300 Ninja ABS ES 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 EX300 Ninja SE 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 Z300 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 Z300 ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 EX300 Ninja 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 EX300 Ninja ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 EX300 Ninja ABS SE 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 EX300 Ninja SE 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 EX250R Ninja 249 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 EX300 Ninja 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 EX300 Ninja ABS 296 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 EX250R Ninja 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 EX250R Ninja 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 EX250R Ninja 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 EX250R Ninja 250 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 EX250R Ninja 250 |




![[Obr.: 96/13/96-vzduchovy-filter-k-n-ka-2508-1677754063.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/13/96-vzduchovy-filter-k-n-ka-2508-1677754063.jpg)

