Vzduchový filter K&N - KA-6589

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-6589Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937290
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 18834 |
| Výška: | 2.5 in (64 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter, 1 K&N 1oz Sealing Grease |
| Inner Wire: | No |
| Vonkajšia dĺžka: | 5.625 in (143 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 4.125 in (105 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Oval |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 7.25 in (184 mm) |
| Dĺžka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Šírka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Štýl produktu: | Oval Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 0.65 lb (0.30 kg) |
| Hmotnosť: | 0.7 lb (0.3 kg) |
| Top Style: | Open |
| Top Material/Finish: | None |
| Flanges: | None |
| Flange Angle: | 0 degrees |
| Flange Inside Diameter: | 0 in (0 mm) |
| Flange Length: | 0 in (0 mm) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.3 oz (9 ml) |
| Inside Length: | 4.125 in (105 mm) |
| Inside Width: | 2.625 in (67 mm) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 KLR650 Camo 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 KLR650 Camo 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 KLR650 Camo 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 KLR650 New Edition 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2007 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2006 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2005 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2004 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2003 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2002 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2001 KLR650 651 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2000 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1999 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1998 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1997 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1996 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1996 KLX650C 650 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1995 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1995 KLX650C 650 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1994 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1994 KLX650C 650 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1993 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1993 KLX650C 650 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1992 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1991 KL650 Tengai 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1991 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1990 KL650 Tengai 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1990 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1989 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1988 KLR650 652 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1987 KLR650 652 |




![[Obr.: 96/14/17-vzduchovy-filter-k-n-ka-6589-1677754067.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/14/17-vzduchovy-filter-k-n-ka-6589-1677754067.jpg)

