Vzduchový filter K&N - KA-9006

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-9006Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937333
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 69730 |
| Výška: | 1.125 in (29 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Vonkajšia dĺžka: | 10 in (254 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 8.375 in (213 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Rectangular |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 11.56 in (294 mm) |
| Dĺžka balenia: | 10.44 in (265 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.12 lb (0.51 kg) |
| Hmotnosť: | 1.1 lb (0.5 kg) |
| Flanges: | None |
| Flange Angle: | 0 degrees |
| Flange Inside Diameter: | 0 in (0 mm) |
| Flange Length: | 0 in (0 mm) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.45 oz (13 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2022 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2022 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2021 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2021 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2021 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2020 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2020 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2020 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2019 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2019 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2019 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2014 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2013 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2012 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2011 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2010 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2009 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2008 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2007 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2007 VN900C Vulcan Custom 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2007 VN900D Vulcan Classic LT 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2006 VN900B Vulcan Classic 903 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2006 VN900D Vulcan Classic LT 903 |




![[Obr.: 96/14/28-vzduchovy-filter-k-n-ka-9006-1677754069.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/14/28-vzduchovy-filter-k-n-ka-9006-1677754069.jpg)

