Vzduchový filter K&N - KA-9094

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-9094Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937635
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 19928 |
| Výška: | 0.875 in (22 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Vonkajšia dĺžka: | 12.5 in (318 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 7.688 in (195 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Trapezoidal |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 17.81 in (452 mm) |
| Dĺžka balenia: | 11.06 in (281 mm) |
| Šírka balenia: | 1.88 in (48 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.32 lb (0.60 kg) |
| Hmotnosť: | 1.3 lb (0.6 kg) |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 1.31 oz (39 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1997 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1996 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1995 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1994 ZX9R Ninja 899 |




![[Obr.: 96/14/30-vzduchovy-filter-k-n-ka-9094-1677754070.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/14/30-vzduchovy-filter-k-n-ka-9094-1677754070.jpg)

