Vzduchový filter K&N - KA-9098

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-9098Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937636
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 20773 |
| Výška: | 0.875 in (22 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Vonkajšia dĺžka: | 12.438 in (316 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 8.438 in (214 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Trapezoidal |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 15.06 in (383 mm) |
| Dĺžka balenia: | 11.06 in (281 mm) |
| Šírka balenia: | 2.34 in (60 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.63 lb (0.74 kg) |
| Hmotnosť: | 1.6 lb (0.7 kg) |
| Flanges: | None |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 1.43 oz (42 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2003 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2002 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2001 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2000 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1999 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 1998 ZX900 Ninja ZX-9R 899 |




![[Obr.: 96/14/31-vzduchovy-filter-k-n-ka-9098-1677754070.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/14/31-vzduchovy-filter-k-n-ka-9098-1677754070.jpg)



