Vzduchový filter K&N - KA-9915

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KA-9915Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937303
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 182781 |
| Výška: | 1.313 in (33 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Vonkajšia dĺžka: | 7.438 in (189 mm) |
| Vonkajšia šírka: | 4.875 in (124 mm) |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Množstvo v balení: | 1 |
| Výška balenia: | 9.69 in (246 mm) |
| Dĺžka balenia: | 7.72 in (196 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Panel Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 0.69 lb (0.31 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
| Filter Re-Oiling Amount: | 0.38 oz (11 ml) |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2022 ZX1000 Ninja H2 SX 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2022 ZX1000 Ninja H2 SX SE 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2022 ZX1000 Ninja H2 SX SE Tourer 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2022 ZX1000 Ninja H2 SX Tourer 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2021 ZX1000 Ninja H2 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2021 ZX1000 Ninja H2 Carbon 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2021 ZX1000 Ninja H2 SX SE Plus 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2020 ZX1000 Ninja H2 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2020 ZX1000 Ninja H2 Carbon 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2020 ZX1000 Ninja H2 SX SE Plus 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2019 ZX1000 Ninja H2 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2019 ZX1000 Ninja H2 Carbon 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2019 ZX1000 Ninja H2 SX SE 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 ZX1000 Ninja H2 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 ZX1000 Ninja H2 Carbon 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 ZX1000 Ninja H2 SX 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2018 ZX1000 Ninja H2 SX SE 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 ZX1000 Ninja H2 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2017 ZX1000 Ninja H2 Carbon 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2016 ZX1000 Ninja H2 998 |
| Motorky a skútre KAWASAKI rok 2015 ZX1000 Ninja H2 998 |




![[Obr.: 96/14/32-vzduchovy-filter-k-n-ka-9915-1677754070.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/14/32-vzduchovy-filter-k-n-ka-9915-1677754070.jpg)



