Vzduchový filter K&N - BD-6500

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KN-BD-6500Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937364
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 139844 |
| Výška: | 6.5 in (165 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Tapered Conical |
| Výška balenia: | 9.25 in (235 mm) |
| Dĺžka balenia: | 5.63 in (143 mm) |
| Šírka balenia: | 4.63 in (117 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Universal Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 1.05 lb (0.48 kg) |
| Hmotnosť: | 1.1 lb (0.5 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
Vhodné pro:
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2014 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2013 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2012 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2012 TRX450R 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2009 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2009 TRX450R 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2008 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2008 TRX450R 450 |
| Quad, ATV - 4kolky CAN-AM rok 2007 DS650X 650 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2007 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2007 TRX450R 450 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2006 DS650X 644 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2006 TRX450ER 450 |
| Quad, ATV - 4kolky HONDA rok 2006 TRX450R 450 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2005 DS650 650 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2005 DS650X 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2004 DS650 650 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2004 DS650 Baja 650 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2004 DS650 Baja X 650 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2003 DS650 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2003 DS650 Baja 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2003 DS650 Racer 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2002 DS650 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2002 DS650 Baja 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2002 DS650 Racer 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2001 DS650 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2001 DS650 Racer 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2000 DS650 644 |
| Quad, ATV - 4kolky BOMBARDIER rok 2000 DS650 Racer 644 |




![[Obr.: 96/15/00-vzduchovy-filter-k-n-bd-6500-1677754130.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/15/00-vzduchovy-filter-k-n-bd-6500-1677754130.jpg)

