Vzduchový filter K&N - HA-2714

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KN-HA-2714Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937440
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 164482 |
| Výška: | 0.875 in (22 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Panel |
| Výška balenia: | 17.19 in (437 mm) |
| Dĺžka balenia: | 8.31 in (211 mm) |
| Šírka balenia: | 1.75 in (44 mm) |
| Štýl produktu: | Panel Air Filter |
| Hmotnosť produktu: | 1.23 lb (0.56 kg) |
| Hmotnosť: | 1.2 lb (0.6 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
Vhodné pro:
| Motorky a skútre HONDA rok 2020 SH300i 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2019 SH300i 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2018 SH300i 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 NSS300 Forza 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2017 SH300i 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 NSS300 Forza 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 NSS300A Forza ABS 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2016 SH300i 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 NSS300 Forza 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2015 NSS300A Forza ABS 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 NSS300 Forza 279 |
| Motorky a skútre HONDA rok 2014 NSS300A Forza ABS 279 |




![[Obr.: 96/15/15-vzduchovy-filter-k-n-ha-2714-1677754142.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/15/15-vzduchovy-filter-k-n-ha-2714-1677754142.jpg)

