Vzduchový filter K&N - KA-6503

Informace o produktu
Vzduchový filter K&N - KN-KA-6503Špeciálne vyvinutý vzduchový filter KN je zdokonalená náhrada originálneho vzduchového filtra pre Vašu motorku.
Inštalácia je rýchla a jednoduchá.
• Vysoký prietok vzduchu a vynikajúca filtrácia
• Zvýšenie výkonu a zrýchlenie motorky
• Možnosť vyčistiť a znovu použiť (interval prania cca 50.000km závislosti od podmienok prevádzky)
• K&N záruka na milión km
• Konštruovaný tak, aby vydržal po dobu životnosti Vášho motocykla
Ochrana motora a dokonalá filtrácia garantovaná K&N :
K&N vzduchové filtre sú navrhnuté tak, aby dosahovali vysoké, prakticky neobmedzené, priepustnosti vzduchu a zároveň si zachovali filtračné schopnosti na úrovni, ktorá zaručuje dlhú životnosť motora.
Naše výmenné vzduchové filtre zvyčajne zvyšujú výkon o 1-8 konských síl.
Tieto vysoko priepustné bavlnené filtre je možné čistiť a viacnásobne použiť a sú navrhnuté tak, aby vydržali po celú dobu životnosti motora.
K&N vzduchové filtre sú zložené zo štyroch až šiestich vrstiev špeciálnej bavlny, ktorá je zakomponovaná medzi dve hliníkové sieťky. Tento materiál je následne napustený olejom, aby sa zvýšili jeho filtračné schopnosti.
Výsledkom je vzduchový filter, ktorý prepúšťa výrazne viac vzduchu do motora, zaručuje dokonalú filtráciu nečistôt a dá sa viacnásobne použiť vypraním a znovu naolejovaním za pomoci čistiacej sady KN.
ID: 3937709
| DRUH: | Vzduchový filter K&N |
|---|---|
| Označenie výrobcu: | 110019 |
| Výška: | 3.938 in (100 mm) |
| Obsah balenia: | 1 Air Filter, 1 K&N 1oz Sealing Grease |
| Materiál filtra: | Cotton Gauze |
| Tvar vzduchového filtra: | Unique |
| Výška balenia: | 8.69 in (221 mm) |
| Dĺžka balenia: | 8.19 in (208 mm) |
| Šírka balenia: | 8.13 in (206 mm) |
| Štýl produktu: | Unique Air Filters |
| Hmotnosť produktu: | 1.58 lb (0.72 kg) |
| Hmotnosť: | 1.6 lb (0.7 kg) |
| Vzduchový filter: | ANO |
Vhodné pro:
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2013 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2012 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2011 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2011 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2010 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2010 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2009 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2009 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2008 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2008 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2007 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2007 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2006 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2006 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2006 KVF700 Prairie 4x4 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2006 KVF700 Prairie 4x4 Team Green 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2005 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2005 KVF650 Brute Force 4x4 650 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2005 KVF700 Prairie 4x4 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2005 KVF700 Prairie 4x4 Hardwoods Green HD 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2005 KVF700 Prairie 4x4 Team Green 700 |
| Quad, ATV - 4kolky SUZUKI rok 2005 LTV700F Twin Peaks 4x4 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2004 KFX700 697 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2004 KVF700 Prairie 4x4 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2004 KVF700 Prairie 4x4 Hardwoods Green HD 700 |
| Quad, ATV - 4kolky SUZUKI rok 2004 LTV700F Twin Peaks 4x4 700 |
| Quad, ATV - 4kolky KAWASAKI rok 2003 KVF650 Prairie 4x4 635 |




![[Obr.: 96/15/51-vzduchovy-filter-k-n-ka-6503-1677754156.jpg]](https://www.fusion1.cz/images/catalog-main2/96/15/51-vzduchovy-filter-k-n-ka-6503-1677754156.jpg)


